Miroslav Prokeš

Majitel kancelářeCertifikovaný makléř 2. stupně

Certifikace remax 2

Práci realitního makléře dělám srdcem, ale ani na hlavu nezapomínám. Mé jméno figuruje na realitním trhu od roku 1999. Zajistím ty nejlepší podmínky a postarám se o hladký průběh prodeje. Svoji nemovitost mi již svěřilo přes 1000 lidí – jejich projevená důvěra je mou motivací a spokojenost odměnou.

 
Miroslav Prokeš
+420 736 631 401
miroslav.prokes@re-max.cz
Miroslav Prokeš

Eva Jindrová

Certifikovaná makléřka 1. stupně

Mám za sebou 13 let praxe realitní makléřky a pod mými rukami již prošlo přes 1000 nemovitostí.
Profesionalita a zákazníkova spokojenost jsou mou prioritou, proto se neustále vzdělávám a sleduji aktuální trendy, které mé výsledky posouvají kupředu. Díky práci pod nejsilnější a nejstabilnější realitní značkou na trhu RE/MAX využívám nejširší databázi potenciálních kupců, což významně urychluje proces prodeje.

 
Eva Jindrová
+420 731 508 277
eva.jindrova@re-max.cz
Eva Jindrová

Bc. Jan Kuděla

Certifikovaný makléř 2. stupně| EN, ES

Certifikace remax 2

Makléřské činnosti se věnuji již od dob svého studia na vysoké škole. S čistým svědomím můžu říct, že mě pomáhání druhým prostřednictvím mých vědomostí a z realitního trhu nesmírně baví a dělám to rád.
Mou prioritou je spokojenost klienta. Proto se zaměřuji na předejití jakýchkoliv chyb, které by mohly celý proces prodeje zkomplikovat, dávám si záležet na selekci kupujících, což přispívá k urychlení prodeje a kladu důraz na správné nastavení prodejní ceny nemovitosti.

 
Bc. Jan Kuděla
+420 736 268 424
jan.kudela@re-max.cz
Jan Kuděla

Petra Prosrová

Certifikovaná makléřka 2. stupně

Certifikace remax 2

Bydlím tady s vámi. Vysočina, Dačice, Slavonice a okolí, to jsou má oblíbená místa. Specializuji se na prodej domů, usedlostí a chalup.
Bohužel, občas se setkávám s klienty, kteří mají špatnou zkušenost s neseriózními makléři. Pro mne je klient především partner. Snažím se pochopit jeho situaci a navrhnout nejlepší řešení. Vím, že prodat, nebo koupit nemovitost patří mezi nejdůležitější rozhodnutí v životě. Nabízím každému klientovi osobní schůzku a zodpovědný přístup.

 
Petra Prosrová
+420 775 108 808
petra.prosrova@re-max.cz
Petra Prosrová

Aleš Horský

Certifikovaný makléř 1. stupně| EN, RU

Specializace - typ zakázky
Prodej, Pronájem

Specializace - typ nemovitosti
Pozemky, Komerční nemovitosti, Developerské projekty

 
Aleš Horský
+420 777 668 658
ales.horsky@re-max.cz
Aleš Horský

Marek Jindra

Certifikovaný makléř 1. stupně| EN

O vaši nemovitost se postarám nejmodernějšími způsoby, profesionálním nafocením vaší nemovitosti, vytvořením 3D prohlídky, propagováním nemovitosti na soc. sítích. K tomu přidám osobitý přístup, veškerý právní servis a tyto věci nám pomůžou k tomu nejlepšímu a bezpečnému prodeji vaší nemovitosti. Spokojený klient je mojí nejvyšší prioritou, protože bez spokojenosti klientů se v realitách nedá dlouhodobě uspět.

 

 
Marek Jindra
+420 736 473 823
marek.jindra@re-max.cz
Marek Jindra

Pavel Trněný

Certifikovaný makléř 1. stupně| EN

Co ode mě můžete očekávat? Přijedu k Vám, prodiskutujeme spolu Vaše představy, pomůžu Vám udělat správný odhad ceny nemovitosti, profesionálně nafotím prostory a připravím lákavou nabídku, která přitáhne budoucí klienty. To ovšem není vše! Nebaví Vás, nebo si nevíte rady s papírováním? Vše připravíme a jediné co od Vás budu potřebovat je Váš podpis. Nájemní smlouva, kupní smlouva, přepis energií, atd. vše připravíme.

 

 
Pavel Trněný
+420 737 410 081
pavel.trneny@re-max.cz
Pavel Trněný